business_sketching_draw

BUSINESS SKETCHING

Zaujmi a presvedč vlastnou prezentačnou kresbou. Je to jednoduché a dokáže to každý“  BUSINESS SKETCHING NIE JE UMENIE, je to jednoduchá „flipchartova“ kresba, ktorá pomôže pri prezentácii nových nápadov, argumentácii, plánovaní či vysvetlovaní interných procesov na poradách.

 

Business sketching workshopy poskytujeme aj ONLINE. 

A to pre jednotlivcov aj skupiny.

 
Neváhaj ma kontaktovať a vytvorím ti nezáväznú cenovú ponuku na ONLINE workshop. Nevyžadujú sa  žiadne predchádzajúce skúsenosti s kresbou! Jediné, čo budeš potrebovať je pripojenie na internet, niekoľko prázdnych kancelárskych papierov, ceruzku a pero. 
POĎME KRESLIŤ ONLINE, KEDY, AK NIE TERAZ!
Ak chceš presvedčiť klienta a získať zákazku, alebo potrebuješ nadchnúť tím pre svoj nápad, či túžiš po vnímavom publiku na svojej prednáške, tak:

PRIDAJ K SLOVU JEDNODUCHÚ KRESBU

Vizuálne stvárnené informácie si dokážeme lepšie pamätať aj rýchlejšie vnímať. V porovnaní s písaným textom ich mozog dokáže spracovať 40 000 x rýchlejšie.
business sketching zsr
 

Ak vysvetľuješ pomocou obrázkov, oveľa jednoduchšie dokážeš ľudí vtiahnuť do témy, zvýšiť ich vnímanie, chápanie a ukázať súvislosti.

 

Myslíš si, že nevieš kresliť?
Objednaj workshop Business sketching a presvedč sa, že jednoduchú kresbu zvládne úplne každý.TÍTO SA UŽ PRESVEDČILI

zsr_logo business sketching by MAKUKI

pro bono workshop

JM logo business sketching by MAKUKI
YMS logo - business sketching by MAKUKI
heuristic logo business sketching by MAKUKI

Ahoj, chcem sa Ti poďakovať za skvelú prezentáciu ako cez kreslenie dosiahnuť vynikajúcu zapamätateľnosť prednášanej témy na poradách.

Vďaka uvoľnenej atmosfére, ktorú si dokázal nastoliť sa aj nekresliaci ľudia stali skoro umelcami J a odreagovali sa od  bežných povinností aj s učiacim efektom a hlavne prirodzeným spôsobom.

Igor, Procesný manažér, ŽSR

ČO SA NAUČÍŠ?

– Prelomíš strach z kreslenia pred ľuďmi.
– Naučíš sa jednoducho nakresliť slová, myšlienky a súvislosti.
– Zistíš ako vylepšiť svoje prezentácie pomocou kresby.
Začneš opäť rozprávať vizuálnym jazykom kresby, ktorý poznáš už od škôlky, no v priebehu rokov si na neho zabudol.

PRE KOHO?

Pre manažérov, teamleaderov, školiteľov, kreatívcov, ITčkárov a každého, kto doteraz používal len klasické prezentácie. V rýchlosti pokreslený flipchart dokáže problém a jeho riešenie vysvetliť rýchlejšie, ako hodiny dlhého vysvetľovania.
Špeciálna kategória sú „obchoďáci„, ktorým to pomôže pri zaujatí potencionálneho klienta a tiež pri predstavení cenovej ponuky. Robil si už niekedy kreslenú cenovú ponuku, do ktorej mohol klient dopisovať a dokreslovať? Vyskúšaj! Klienti to majú radi.

PREČO?

Pretože tvoj biznis to potrebuje:-) 
Kreslenie šetrí čas na briefingoch. 
Komunikuješ vizuálne a zrozumiteľne. 
Predchádzaš komunikačným nedorozumeniam. 
Pokreslený flipchart je atraktívny a má vysokú zapamätatelnosť.

AKO DLHO?

Dĺžku workshopu nastavujem individuálne. Minimálny časový priestor je však 2,5 hodiny. Počas tohto času prejdeme niekoľko základných techník business sketchovania na praktických príkladoch priamo z vášho biznisu. Ďalšíou možnosťou je celodenný workshop na ktorom okrem techník skicovania zvládneme aj simulovanú pracovnú poradu, či prezentáciu pred klientom alebo šéfom a tvorbu kreatívneho hangoutu.

S KÝM?

Mgr. art. Ján Baláž – som bývalý učiteľ, súčasný lektor kresby a maľby v MAKUKI atelier a creative director v štúdiu CUBE to CUBE. Rozprávanie príbehov a vizualizovanie ideií je môj denný chlebík. 
Riadim sa heslom: 

“Kresliť naučím každého, stačí, ak sa nechá mnou viesť.” 

Ján Baláž MAKUKI ateliér

KDE a ZA KOĽKO?

U vás vo firme alebo v MAKUKI ateliéri na Nádvorí, kde máme kapacitu 15 ľudí a zároveň možnosť občerstvenia v špičkovej gastronomickej prevádzke Akadémia, ktorá je tiež súčasťou Nádvoria.
Individuálny workshop jeden na jedného 45€/hodina.
Skupinový workshop – záleží od veľkosti skupiny, preto mi, prosím napíš a obratom ti vypracujem cenovú ponuku. 
kresli@makuki.sk
MAKUKI atelier kurzy kresby

AKO OBJEDNAŤ?

Ak rád píšeš, môžeš sem kresli@makuki.sk, napíš nám, prosím, či ide o individuálny workshop alebo skupinový a termín, ktorý ti vyhovuje. Obratom pošlem cenovú ponuku aj s možnosťami dostupných termínov.
 
Ak radšej telefonuješ, rád ťa budem počuť tu:
 0911 731 321 
Mgr. art. Ján Baláž
MAKUKI atelier Jano v atelieri

Bol/a si trpezlivý/á a dočítal/a si sa až sem a ja si to veľmi vážim, tak ti ponúkam úplne ZDARMA 20 minútovú online alebo telefonickú konzultáciu, počas ktorej môžeme prebrať možnosti využitia business sketchingu v oblasti podnikania, v ktorej sa pohybuješ. 

 
Stačí ak stlačíš tlačítko dolu a napíšeš mi. Ja sa ti ozvem späť. Alebo rovno zavolaj tu: 0911 731 321
business sketching v Makuki
Halóó, tu Makuki

+421 911 731 321

Aha, náš mail:

kresli@makuki.sk

Kreslíme tu:

Štefánikova 3 Nádvorie, 917 01 Trnava