MAKUKI kresba nohy

MAKUKI ONLINE

Sedíš doma z nohami na stole, vonku prší alebo zúri pandémia a ty by si veľmi rád niečo nakreslil, ale máš pochybnosti, či to zvládneš? MAKUKI online je tu pre teba. Môžeme komunikovať cez ZOOM, SKYPE, HANGOUT alebo FB messenger. Ak sa nájdeš v jednom z nasledujúcich príkladov, neváhaj ma kontaktovať a určite nájdeme riešenie šité presne pre tvoje potreby.

Dôležité!!!

MAKUKI online nie je súbor videií, na základe ktorých sa učíte kresliť. Sú to reálne online konzultácie, kedy vždy na druhej strane bude sedieť, kresliť, vysvetlovať a konzultovať s tebou Mgr. art. Ján Baláž – lektor kresby a maľby v MAKUKI ateliér a zároveň art director v animačnom štúdiu CUBE to CUBE. Viac o ňom napríklad TU.

1

Chcem začať kresliť

„Naposledy som kreslil na základnej škole. Vtedy ma to veľmi bavilo ale odvtedy som ceruzku v ruke nedržal. Neviem ako začať, nie som si istý, či to zvládnem. Asi by som potreboval odborné vedenie, aby ma niekto usmernil.“

Áno, takýchto ľudí mávam na kruzoch veľmi veľa. Mám pre teba dobrú správu. Nemusíš sa ničoho báť! Kreslenie učím zo začiatku ne-anatomickou a veľmi intuitívnou formou, pri ktorej sa zbavíš strachu z kreslenia a frustrácie z prvých výsledkov. 

Napíš nám a vyskúšaj 1x nezáväzne MAKUKI online a uvidíš, aké jednoduché, hravé a napĺňajúce je začať opäť kresliť. 

2

kreslím a chcel by som názor odborníka

„Kreslím, ale rád by som počul názor profesionála na svoje kresby. Niekedy som si nie istý, či som správne „nasadil“ perspektívu, anatomickú proporčnosť či tieňovanie.“ 

Som tu pre teba. Nafoť, alebo naskenuj si svoje práce, pošli na kresli@makuki.sk, ja si ich veľmi rád pozriem. Potom dohodneme čas MAKUKI online konzultácie, ktorá môže byť jednorazová alebo aj pravidelná. Pri konzultách sa zameriame na to, čo najviac potrebuješ riešiť, alebo si môžeme aj voľne pokecať o kresbe a umení. 

Určite máš ešte množstvo individuálnych otázok k online konzultáciám. Neboj sa mi napísať a ja ich rád zodpoviem.

3

kreslím PRE RADOSŤ

„Kreslím pre radosť, je to pre mňa výborná činnosť, pri ktorej si oddýchnem a na nič nemyslím. Teraz mám viac voľného času, tak chcem vyskúšať novú techniku, médium alebo motívy .“ 

Kreslenie je najlepšia terapia, v MAKUKI o tom vieme svoje:-) Ak by si rád vyskúšal akvarel, akrylovú maľbu, kresbu tušom či finelinermi, rád sa s tebou spojím cez MAKUKI online. Môžeme prebať možnsti jedntlivých techník, prípadne motívov a inšpirácií, ako posunúť tvoje tvorenie pre radosť do ďalšej sféry.

Určite máš ešte množstvo individuálnych otázok. Neboj sa mi napísať a ja ich rád zodpoviem.

AKO DLHO?

Dĺžku online kreslenia alebo konzultácie nastavujem individuálne. Minimálny časový priestor pre kreslenie je však 60 minút a minimálny čas konzultácie je 20 minút. 

S KÝM?

Mgr. art. Ján Baláž – som bývalý učiteľ, súčasný lektor kresby a maľby v MAKUKI atelier a creative director v štúdiu CUBE to CUBE. Rozprávanie príbehov a vizualizovanie ideií je môj denný chlebík. Riadim sa heslom: “Kresliť naučím každého, stačí, ak sa nechá mnou viesť.” 

Ján Baláž MAKUKI ateliér

ZA KOĽKO?

Kreslenie s lektorom – 35€

Konzultácia s lektorom – 15€/20 minút

MAKUKI - kresba zena

ONLINE PRAVIDELNE

V prípade pravidelných konzultácií alebo kreslení napíš na kresli@makuki.sk a vytvorím ti individuálnu cenovú ponuku. 

MAKUKI online - kresba adam

Bol/a si trpezlivý/á a dočítal/a si sa až sem a ja si to veľmi vážim, tak ti ponúkam úplne ZDARMA 20 minútovú online alebo telefonickú konzultáciu, počas ktorej môžeme prebrať tvoje individuálne požiadavky.  Stačí, ak stlačíš tlačítko dolu a napíšeš mi. Ja sa ti ozvem späť. Alebo rovno zavolaj tu: 0911 731 321

Makuki kresba matus
Halóó, tu Makuki

+421 911 731 321

Aha, náš mail:

kresli@makuki.sk

Kreslíme tu:

Štefánikova 3 Nádvorie, 917 01 Trnava